Náklady na zásilku 90 CZK
Lze vrátit do 30 dnů

Platební metody

Sami si vyberte způsob, jakým chcete uhradit zboží Gusti. Můžete tak učinit, jakmile během online nákupu na stránkách gusti-kuze.cz přejdete k pokladně.

Platba převodem

Pokud se rozhodnete platit převodem, emailem vám zašleme číslo našeho účtu. Vy pak na náš účet zašlete požadovanou částku spolu s číslem vaší objednávky nejdéle do 14 dnů. Jakmile od vás obdržíme platbu, pošleme vám objednané zboží. Bankovní transakce může trvat až 3 dny, v závislosti na bance. V případě vrácení zboží využijeme tato platební data k vrácení peněz.

PayPal

PayPal je rychlý a bezpečný. Na konci procesu objednání budete přesměrováni přímo na PayPal. Pokud již jste zákazníkem služby PayPal, můžete se přihlásit s užitím svých přihlašovacích údajů a potvrdit platbu. Pokud jste novým zákazníkem u PayPal, můžete se přihlásit jako host, nebo si otevřít účet PayPal, a pak potvrdit platbu. Jakmile PayPal potvrdí přijetí platby, vydá se zásilka na cestu k Vám. V případě vrácení zboží využijeme tato platební data k vrácení peněz.

Amazon Payments

Za pomoci Amazon Payments je možné Váš nákup zaplatit ve spojení s Amazon účtem. K tomuto kroku je možné použít tlačítko "zaplatit s Amazonem". Dále Vás system navede k příhlášení se do Vašeho Amazon účtu. Informace k platbě budou převzaty z Vašich aktuálních údajů. Pokud si přejete zaslat zboží na jinou adresu, než je Vaše standardní adresa, musíte změnu učinit přes Váš Amazon účet.

Kreditní karta

Přijímáme kreditní karty Mastercard a Visa. Zboží je po přijetí platby okamžitě odesláno. V případě vrácení zboží využijeme tato platební data k vrácení peněz. Údaje o kreditní kartě jsou šifrována prostřednictvím protokolu SSL, a tak je platba kartou zcela bezpečná. 

 

Naposledy prohlíženo