Versandkosten 3,50€
Lze vrátit do 30 dnů

Platební metody

Sami si vyberte způsob, jakým chcete uhradit zboží Gusti. Můžete tak učinit, jakmile během online nákupu na stránkách gusti-kuze.cz přejdete k pokladně.

Platební metody založené na platbě předem

U těchto druhů plateb je konto zatíženo bezprostředně po uzavření kupní smlouvy.

PayPal

U nás můžete bezpečně a rychle platit prostřednictvím služby PayPal. Na konci procesu objednání budete přesměrováni přímo na PayPal. Pokud již jste zákazníkem služby PayPal, můžete se přihlásit s užitím svých přihlašovacích údajů a potvrdit platbu. Pokud jste novým zákazníkem u PayPal, můžete se přihlásit jako host, nebo si otevřít účet PayPal, a pak potvrdit platbu. Jakmile PayPal potvrdí přijetí platby, vydá se zásilka na cestu k Vám. Pokud byste s produktem nebyli spokojeni a vrátíte ho, bude částka připsána dobropisem na účet PayPal.

Amazon Payments

Za pomoci Amazon Payments je možné Váš nákup zaplatit ve spojení s Amazon účtem. K tomuto kroku je možné použít tlačítko "zaplatit s Amazonem". Dále Vás system navede k příhlášení se do Vašeho Amazon účtu. Informace k platbě budou převzaty z Vašich aktuálních údajů. Pokud si přejete zaslat zboží na jinou adresu, než je Vaše standardní adresa, musíte změnu učinit přes Váš Amazon účet.

Kreditní karta

Můžete u nás pohodlně platit kreditní kartou. Přijímáme kreditní karty Mastercard i Visa. Zboží je okamžitě odesláno a kreditní karta zatížena danou částkou. Pokud byste s produktem nebyli spokojeni a vrátíte ho, bude částka připsána na konto, pod kterým je vedena kreditní karta. Údaje o kreditní kartě jsou přenášena šifrována prostřednictvím protokolu SSL. Díky tomuto bezpečnostnímu standardu je u nás nákup kreditní kartou bezpečný.

Naposledy prohlíženo